Vali Ranch Resort and Congress Center Logo Golden

THE SPIRIT OF KOSOVA

VALI RANCH RESORT & CONGRESS CENTER

Mbi kodrinat e mrekullueshme të Anamoravës, në një pozitë të mahnitshme e piktoreske, zë vend Vali Ranch, njëri ndër TOP 5 destinacionet turistike të Kosovës. Shërbim me kualitet të lartë zvicerian.

Shijojeni një qëndrim të këndshëm NË RESORT TONË

Kënaqësi kulinare, argëtim dhe rehati ju presin në Vali Ranch Resort & Congress-
Resorti juaj në malet e Anamoravës.

Mirësevini e kaloni bukur!

Vali Ranch, Vali Ranch - Resort & Congress Center
Vali Ranch, Vali Ranch - Resort & Congress Center
PRONARËT E VALI RANCH RESORT

Eksploroni. Relaksohuni. Kënaquni.

Të dashur mysafirë,
Është kënaqësi t’ju kemi për vizitë në VALI RANCH RESORT & CONGRESS CENTER.
Në faqet në vijim do të gjeni të gjitha informacionet për ofertat e ndryshme të resortit tonë.
Ju presim me padurim!

Sara& Fehmi Fetahi 

Eksploroni Resortin tonË

Harta orientuese: Gjeni gjithçka në resort lehtësisht dhe shpejt me ndihmën e hartës sonë!

Arkitekturë ekskluzive

Resorti që njihet edhe si “Qyteti i bardhë” në Përlepnicë të Gjilanit është ndërtuar nga biznesmeni gjilanas/zvicran
Fehmi Fetahi dhe familja e tij.

Ndërtim që respekton kushtet lokale dhe historike. Koncept hapësinor të gjerë dhe kreativ, me elegancë viktoriane të interpretuar dhe lidhur me intelegjencë në ndërtimin modern.

Veçantia e Resortit

Përvoja në resortin tonë është e rrallë dhe e veçantë, duke e renditur atë mes destinacioneve më të kërkuara në vend. Këtu përfshihen: Vali Ranch, Hotel Queen, Vali Palace & Royal Hill Palace.

Resorti ynë ka të gjitha aktivitetet hotelerike dhe rekreative, me ushqim shumë të zgjedhur e cilësor.

Në Vali Ranch mund të lini pas përditshmërinë dhe të shijoni një pushim jashtëzakonisht të rehatshëm të rrethuar nga natyra.

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Ekipi profesionist i Vali Ranch

Vali Ranch, Vali Ranch - Resort & Congress Center
sqAlbanian