Vali Ranch Resort and Congress Center Logo Golden

HOTEL QUEEN VALI PALACE

EKSPERIENCË E GARANTUAR NË AKOMODIM

22 dhoma të ndryshme luksoze janë në dispozicion për të gjithë ata që presin me padurim pushimin. Përballë bukurive natyrore, do të gjeni relaksimin që ju ka munguar kaherë.
Ju mirëpresim!

Dhomat Standarde

Dizajni komod i dhomës me mobile dhe infrastrukturë moderne krijonë një ambient të ngrohtë e mikëpritës që ju bën të ndiheni si në shtëpinë tuaj.

Në dhomë gjeni:

Dhomat,HOTEL QUEEN VALI PALACE, Vali Ranch - Resort & Congress Center

Dhoma Superiore

Shijoni një përvojë mbretërore me zgjedhjen e Dhomës Superiore në Vali Ranch për një natë të veçantë. Dhomat janë projektuar për t’ju llastuar me luks në një ambient tejet të veçantë.

Në dhomë gjeni:

Dhomat,HOTEL QUEEN VALI PALACE, Vali Ranch - Resort & Congress Center

Dhoma Deluxe

Kjo dhomë luksoze me hapësira të ndritshme ka të gjitha avantazhet dhe veçoritë për pushim relaksues. Ka një ballkon të mobiluar, nga i cili mund të shijoni shkëlqimin e plotë të Alpeve, si dhe lindjet e perëndimet e diellit.

Në dhomë gjeni:

Dhomat,HOTEL QUEEN VALI PALACE, Vali Ranch - Resort & Congress Center

Suita

Suitat janë me madhësi prej 68.5 metër katror dhe 85.5 metër katror ato që kanë edhe terasën (kati II) ofrojnë pamje nga mali dhe nga kompleksi-qyteti. Dhomat janë të pajisura me shtratin me madhësi mbretërore (200cm x 210cm) ,TV LCD, kasafortë, kondicioner, mini bar të mbushur, ibrik për zierje të ujit, kafe dhe çaj falas, tavolinë pune me internet falas Wi-Fi, tharësen e flokëve, banjon e cila ka vaskë xhakuzi, shampon dhe sapun.

Në dhomë gjeni:

Dhomat,HOTEL QUEEN VALI PALACE, Vali Ranch - Resort & Congress Center
sqAlbanian