Vali Ranch Resort and Congress Center Logo Golden

EVENTET FAMILJARE

FESTONI E KËNAQUNI - NE ORGANIZOJMË FESTËN TUAJ!

Për ju që ende jeni në dilemë dhe nuk jeni të përcaktuar ku do e mbani dasmën apo ahengun tuaj. Ju lutemi të na kontaktoni pa hezitim, me kënaqësinë më të madhe do të ju ndimojmë që ti realizoni ditët më të veqanta.

Dasma

Nga festat më të vogla familjare deri te dasmat madhështore me një dimension përrallor, eventet e Vali Ranch janë të paharrueshme dhe magjike. Sallat dhe ambientet e jashtme të resortit tonë të mrekullueshëm, ju ofrojnë shumë mundësi në zgjedhjen se si dëshironi ta kaloni ditën më të shenjtë të jetës tuaj. Dekorimet magjike, tavolinat përplot ushqime nga ato më ekzotiket, garantojnë për një event më shumë se perfekt.

Dasma në Ambient të jashtëm

Përjetim unik, kurorëzim me dëshminë e gjithë yjësisë së qiellit dhe ambienteve të bukura të resortit tonë. Ju ftojmë ta shikoni galerinë magjike të dasmave në ambiente të hapura të Vali Ranch, që garantojnë eksperience unike, të paharruar dhe që do të ju përcjellë deri në amshim.

Parku Mediterran

Përjetoni gërshetimin e romancës dhe elegancës në vendin tonë mahnitës të dasmës në natyrë. I vendosur mes përqafimit magjepsës të natyrës, mjedisi ynë piktoresk është një ëndërr e realizuar për çiftet që kërkojnë një festë idilike. Imagjinoni t’i thoni zotimet tuaja nën një tendë pemësh të lashta, të rrethuara nga lulëzime të gjalla dhe lule aromatike që kërcejnë në erën e butë.

KupollA Romantika

Hyni në një botë magjepsese dhe elegance ndërsa hyni në mjedisin tonë të jashtëm të zbukuruar nga një kupolë madhështore. Me kthesat e saj të këndshme dhe detajet e ndërlikuara, kupola bëhet pjesa qendrore e këtij ambienti ku të lë pa frymë. I vendosur mes gjelbërimit të harlisur dhe luleve të gjalla, ky oaz qetësie ju fton të festoni ditën tuaj të veçantë me stil.

Kupolla Vali Ranch

Hyni në një botë magjepsjeje dhe elegance ndërsa hyni në mjedisin tonë të jashtëm të zbukuruar nga një kupolë madhështore. Me kthesat e saj të këndshme dhe detajet e ndërlikuara, kupola bëhet pjesa qendrore e këtij ambienti ku të lë pa frymë. I vendosur mes gjelbërimit të harlisur dhe luleve të gjalla, ky oaz qetësie ju fton të festoni ditën tuaj të veçantë me stil.

Dasma në Ambient të brendshëm

Përjetim unik, kurorëzim me dëshminë e gjithë yjësisë së qiellit dhe ambienteve të bukura të resortit tonë. Ju ftojmë ta shikoni galerinë magjike të dasmave në ambiente të hapura të Vali Ranch, që garantojnë eksperience unike, të paharruar dhe që do të ju përcjellë deri në amshim.

Salla Queen Vali Palace

Mirë se vini në Salla Queen Vali Palace, ku eleganca takohet me luksin në mënyrën më të jashtëzakonshme. Hyni në një botë luksi ndërsa hyni në këtë sallë madhështore dasmash. Me tavanet e tij të larta, llambadarët me gaz dhe dekorin luksoz, kjo është një hapësirë që krijon skenën për festime të paharrueshme.

Salla Rubin

Mirë se vini në Rubin Event, ku eleganca takohet me luksin në mënyrën më të jashtëzakonshme. Hyni në një botë luksi ndërsa hyni në këtë sallë madhështore dasmash. Me tavanet e tij të larta, llambadarët me gaz dhe dekorin luksoz, kjo është një hapësirë që krijon skenën për festime të paharrueshme.

Salla Royal Hill Palace

Mirë se vini në Salla Royal HIll Palace, ku eleganca takohet me luksin në mënyrën më të jashtëzakonshme. Hyni në një botë luksi ndërsa hyni në këtë sallë madhështore dasmash. Me tavanet e tij të larta, llambadarët me gaz dhe dekorin luksoz, kjo është një hapësirë që krijon skenën për festime të paharrueshme.

Restorant Romantika

Hyni në një botë magjepsjeje dhe elegance ndërsa hyni në mjedisin tonë të jashtëm të zbukuruar nga një kupolë madhështore. Me kthesat e saj të këndshme dhe detajet e ndërlikuara, kupola bëhet pjesa qendrore e këtij ambienti ku të lë pa frymë. I vendosur mes gjelbërimit të harlisur dhe luleve të gjalla, ky oaz qetësie ju fton të festoni ditën tuaj të veçantë me stil.

SALLA E EVENTEVE

Salla e Eventeve është e dedikuar vetëm për ngjarje private. I mbyllur nga publiku, kopshti i Restorant Romantika ka një pamje magjepsëse, ju duhet të shijoni qëndrimin tuaj me miqtë dhe të dashurit tuaj, në privatësi dhe qetësi të plotë.
sqAlbanian